Blondynka na Wyspie Wielkanocnej

EPUB EBook by Beata Pawlikowska

EBook Description

BLONDYNKA NA WYSPIE WIELKANOCNEJ – kamienne posagi moai, wulkan Ranoraraku, dzikie kurczaki, ludoż download; ercy, bóg Make- EPUBmake, Człowiek-Ptak, wyścig przez ocean, język rapanujski, polinezyjska pieśń życia oraz historia pewnego tatuażu. Blondynka na Wyspie Wielkanocnej EPUB EBook

Nowa seria książek przygodowych znanej podróżniczki i pisarki, Beaty Pawlikowskiej. Najbardziej niezwykłe zakątki świata, zaskakujące obserwacje, zabawne rysunki i kolorowe fotografie.

Na Wyspie Wielkanocnej polinezyjski mistrz zrobił mi nowy tatuaż. Na Zanzibarze odkryłam tajemnicę szczęścia. W Himalajach spotkało mnie przeznaczenie, a w Tybecie zrozumiałam sens życia po życiu. W Peru piłam herbatę z koki, w Brazylii ścigałam pająki, a na Sri Lance buddyjski mnich odprawił nade mną rytuał z wachlarzem. W Tanzanii leciałam spadającym balonem, a w Indiach spotkałam białego szczura. W Kambodży dowiedziałam się, że mam na imię Mały Wiatr, w Meksyku jadłam pieczone świerszcze, a w Amazonii tropiłam jaguara... Like this book? Read online this: Miłość jest nieprzyjemna. Listy ze wspólnego życia, Understanding Social Exclusion.

Blondynka na Wyspie Wielkanocnej EPUB download

Select filetype to download Blondynka na Wyspie Wielkanocnej: